Vítejte na stránkách hotelu

HOTEL U MĚSTA PRAHY

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu, který je nově zrekonstruován a otevřen od 9.srpna 2012

Hotel se nachází centru města . Pro rezervaci pokoje nás neváhejte kontaktovat

Aktuality

Napište nám!

22.08.2012 16:03

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Diskusní téma: Úvod

DOPORUČUJEME

Zdeňka a Honza V. | 08.11.2017

Strávili jsme zde prodloužený víkend 26.10. - 29.10. 2017. Ubytování čisté, klidné, výborná kuchyně, vstřícný a příjemný personál. Krásné město a okolí, možnosti mnoha výletů. Doporučejeme.

VŘELE DOPORUČUJEME :-)

Jana a Petr P. | 02.10.2017

Byli jsme ubytováni od 28.9. do 30.9.2017. Chválíme vstřícný, milý a pozorný personál. Pokoj čistý. Určitě by se vyplatilo investovat do pákových baterií v koupelně...kolik odteče vody, než ji správně nastavíte! Moc rádi někdy opět přijedeme. Děkujeme a všem vřele doporučujeme :-) .

BYLO FAJN

Šajarovi z Ostravy | 21.09.2017

Minulý rok v září jsme navštívili hotel poprvé a byli jsme moc spokojeni.Letos jsme se rozhodli pobyt zopakovat.Naše dojmy jsou naprosto stejné jako ty loňské.Co člověk v tomto nádherném kraji potřebuje?Nasnídat se vyrazit na výlet a vrátit se na večeři kde se podělí o své zážitky.Na to nepotřebuje postel s nebesy a naškrobené číšníky se stejným výrazem v obličejí po celou dobu pobytu!Bylo nám moc fajn a i když sliby meteorologů o babím létu tak docela nevyšly,měli jsme štěstí a viděli jsme všechno co jsme v loni nestihli.Moc děkujeme za příjemný pobyt paní vedoucí,kuchyni i obsluhujicímu personálu.DÍKY MOC.

Velké zklamání - nedoporučuji

Ivana | 11.09.2017

Měli jsme temný a vlhký pokoj s oknem obestavěným lešením s výhledem do dvora, kde byl velký nepořádek,
naše žádost o přidělení jiného pokoje byla odmítnuta. Obsluha sice ochotná, ale jídlo nás také zklamalo, tento hotel rozhodně nedoporučuji

pochvala

Zdeněk Hudec | 10.09.2017

Milí pracovníci hotelu, byli jsme u Vás týden a byli jsme spokojení se vším, co jste nachystali, uvařili. Personál milý a ochotný, hotel odpovídající plně ceně a tak jsme odjížděli s lítostí, že už to skončilo. Bude-li to možné, s radostí se vrátíme.

Reakce na recenze

Iva | 24.08.2017

Dobrý den.musim reagovat na některé recenze.byli jsme u vás loni a byli jsme velice spokojeni jak s obsluhou tak jídlem.nechapu co by lidi chtěli za takové peníze.jidla byla výborná a hlavně toho bylo za tu cenu hodně.a dezerty byly taky úžasné.nejvice mi chutnal ten váš bramborák s uzeným.porad na vás vzpomínáme.jeste jednou děkujeme

⭐⭐⭐

M. M. Bilkovi | 24.08.2017

Ubytování v pohodě, výborná kuchyne, vstřícný a příjemný personál. Krásné okolí, možnosti mnoha výletů. Doporucejeme.

oběd

Hana | 18.08.2017

Byli jsme zklamaní jídlem, konkrétně ohřívanými bramborami, polovina jich byla dokonce studená. Celkově to vypadalo, že je to nějaký zbytek z nedojedeného talíře. Mrzí nás to, protože obsluha je milá, vstřícná a prostředí příjemné.

Úžasná dovolená

Hendrychovi z Opavy | 09.08.2017

Děkujeme za čtyři dny prožité ve vašem hotelu.Byly naprosto úžasné. Vše perfektní, úžasná a velmi příjemná obsluha, chutně připravené jídlo, nádherné ubytování. Budeme dlouho vzpomínat a pokud to půjde určitě se sem vrátíme. Ještě jednou děkujme všem zaměstnancům hotelu za všechno.

Pochvala

Alena Kolmanová | 09.07.2017

V hotelu U města Prahy jsme strávili šest dní a pět nocí. Musím říct, že nás personál nepřestával mile překvapovat, Chovali se k nám slušně, byli pozorní a ochotní. Hotel byl čistý. Můžeme jen doporučit.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přidat nový příspěvek