Vítejte na stránkách hotelu

HOTEL U MĚSTA PRAHY

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu, který je nově zrekonstruován a otevřen od 9.srpna 2012

Hotel se nachází centru města . Pro rezervaci pokoje nás neváhejte kontaktovat

Aktuality

Napište nám!

22.08.2012 16:03

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Diskusní téma: Úvod

opět skvělé

Pavel,Jitka | 09.08.2016

Po třetí a určitě NE naposled jsme se ubytovali v hotelu.Bohužel, ale jen na krátký čas. Říkáme bohužel, protože tak skvělý personál a majitele v dnešní době,aby člověk hledal s lucernou.Moc děkujeme za krásný pobyt. A ještě jednou moc děkujeme majitelům za pomoc s nalezením veterináře pro našeho pejska.

Krásné prožití dovolené

Matouškovi | 03.08.2016

Moc děkujeme za krásně strávené dny (25.7. - 30.7.) Všechno musíme jen chválit, jídlo, ubytování, personál. Jedničku zaslouží kuchař, personál (děvčata úplně super, ještě poradí kam se vydat na výlet) a velký dík paní vedoucí, která tento hotel vede. Všem doporučujeme.

Chvála na tento hotel

Zdeněk a Marcela Zahradkovi | 31.07.2016

Naprostá spokojenost , Majitelka a její dost dobrý personál se o nás dobře starali ,Doporučuji všem lidičkám zavítejte,100% spokojenost zdravím z Frýdlantu v Čechách .
Zahrádkovi

Krásná dovolená

Miroslava Zýková | 14.07.2016

Moc děkujeme za krásnou dovolenou, kterou jsme u vás prožily. Byly jsme velmi spokojené jak s ubytováním, tak se službami hotelu, jídlem a hlavně s vynikajícím přístupem personálu. Ještě jednou moc děkujeme.

Velký dík

Dana G. | 17.07.2016

Na majitele tohoto hotelu musím pět chválu a nic než chválu. Málem jsem dovolenou musela zrušit kvůli manželovi, který musel držet po akutním zánětu slinivky dietu, ale pro majitele to nebyl žádný problém. Postarali se o dietní jídelníček, takže dovolenou jsme prožili bez problémů. Personál je skvělý, všichni dělají svou práci profesionálně a s radostí. A ještě něco - který majitel hotelu pomůže svému hostovi, když má problém s autem? I to pro nás udělali a my jsme mohli v pořádku odjet. Veliký dík, milí Kroupovi a spol.

Velká pochvala

Svobodovi a Bartuškovi | 13.07.2016

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za krásně prožité 4 dny ( 9.-12.7.2016) u Vás v hotelu. Ubytování, milý a velice ochotný personál, vynikající jídlo, to vše na 1*. Ještě jednou paní majitelce a všemu personálu velký dík .
Zdraví Plzeňáci

Spokojenost, spokojenost, spokojenost

Krieschovi z Jižních Čech | 19.05.2016

Milé dámy, bylo nám u vás úžasně. Všem jenom doporučujeme. Byli jste všichni skvělí. Čivava Roník byl spokojený trošku víc než my, ale přejeme mu to (děkuje za šunčičku).

Re: Spokojenost, spokojenost, spokojenost

Personál hotelu | 27.05.2016

Moc děkujeme je nám ctí obsluhovat a mít na hotelu ubytované takové super lidičky jako jste vy

Děkujeme

Olin a Anina z Kutné Hory | 28.01.2016

Právě jsme se vrátili z Hotelu u města Prahy. Čas strávený v tomto hotelu byl příjemný, strava královská, obsluha perfektní, všechny zdravíme a doporučujeme všem: Jeďte do Náchoda, do Hotelu u města Prahy. I my se tam vrátíme,jelikož naše keškování bude pokračovat.
Anina a Olin

víkend

Jan Fořt | 29.11.2015

Víkend 27.-29.2015.Výborný hotel,skvělé snídaně a večeře a moc milá obsluha.Líbilo se nám tam a děkujem paní majitelce za krásně prožitý víkend.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přidat nový příspěvek