Vítejte na stránkách hotelu

HOTEL U MĚSTA PRAHY

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu, který je nově zrekonstruován a otevřen od 9.srpna 2012

Hotel se nachází centru města . Pro rezervaci pokoje nás neváhejte kontaktovat

Aktuality

Napište nám!

22.08.2012 16:03

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Diskusní téma: Úvod

Děkujeme a zdravíme ze Šumavy

Němečková | 09.08.2014

V hotelu jsme strávili 5-ti denní dovolenou.Hotel dýchá příjemnou atmosférou. Skvělý a milý personál je vždy ochotný vyhovět jakémukoliv přání ubytovaných ke zpříjemnění pobytu. Jídlo vynikající a výběr pestrý. Byli jsme VELMI spokojeni. Pobyt můžeme jen doporučit. Spokojení zákazníci ze Šumavy.

Pochvala

Slámovi | 26.07.2014

Na slevovém portálu jsme si zakoupili 5-ti dení pobyt ve zdejším hotelu.Ten kdo tu nebyl spokojen tak tomu vůbec nerozumím.Já i manžel jsme přijeli domů plni zážitků a spokojenosti,jak s okolím tak se službami a ochotou více než potřebnou.Zdejší personál je vstřícný,ochotný a neúnavný k potřebám ubytovaných.Děkujeme i jim za to že naše dovolená byla tak krásná a proběhla v klidu.S klidným srdcem a svědomím můžeme právě tento hotel vřele doporučit všem kdo chtějí dovolenou strávit bez starostí a v klidu.Slámovi

POCHVALA

Návšťěvníci ze Zlína | 18.07.2014

Dobrý den!!
Při návštěvě vašeho hotelu jsme byli s přítelkyní velice spokojeni.
Hotel krásný,obsluha špičková a kuchyň EXCELENTNÍ.
Určitě doporučíme a už se těšíme na další návštěvu.
S pozdravem Vojtěch Z. a Veronika M.

Díky personálu

York Bára | 17.07.2014

Díky za příjemné dny strávené ve vašem hotelu,za pěkný přístup nejen k lidským návštěvníkům,ale i k těm našim zvířecím mazlíčkům.Vřele všem doporučují spokojení klienti z Opavska.

doporučení

Kováříková | 30.05.2014

Byli jsme tu na 4 denním pobytu s ubytováním a polopenzí. Pěkný, pohodový hotel na náměstí. Úžasný personál a rodinná atmosféra. Jídlo výborné. Byli jsme tu velmi spokojeni. Budeme se sem rádi vracet:)

Spokojenost

P. Petr | 31.01.2014

Při své služební cestě do Náchoda jsem se svými kolegy navštívil Vaší restauraci.
Byly jsme velmi mile překvapeni prostředím a čistotou restaurace.
Jídlo a obsluha na jedničku
Mohu vřele doporučit.
Váš spokojen zákazník P. Petr

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Přidat nový příspěvek